Nieuws

Sinds begin februari heeft Het Apostolisch Genootschap de nieuwste versie van de Verito Webconnector in gebruik. Hiermee kan zij al haar leden op maat bedienen!

Het Apostolisch Genootschap gebruikt de webkoppeling voor de volgende doeleinden:

  • Leden kunnen de dichtstbijzijnde samenkomstlocatie opzoeken. Hierbij hebben zij toegang tot onder andere het bezoekadres en de naam van de voorganger. Deze, en andere data, zijn rechtstreeks vanuit Microsoft Dynamics NAV ontsloten. De webbeheerder hoeft nooit meer handmatig de gegevens op de website aan te passen. Wijzigen de gegevens in Microsoft Dynamics NAV, dan wijzigt de website één-op-één mee.
  • Het Apostolisch Genootschap werkt met webapplicaties die data rechtstreeks in Microsoft Dynamics NAV kunnen opslaan. Een lid krijgt hiervoor een rol toegewezen binnen zijn gemeente, bijvoorbeeld 'secretaris'. De secretaris ziet op de webportal een link naar de ledenadministratie van zijn gemeente. Kortom, de toegang tot de verschillende webapplicaties is centraal beheerd vanuit Microsoft Dynamics NAV.
  • Tenslotte zijn inlognamen en wachtwoorden voor de webportal toegekend vanuit, en gecontroleerd door, Microsoft Dynamics NAV.

Het Apostolisch Genootschap en Verito kijken terug op een geslaagde samenwerking, waarbij het resultaat er mag wezen! Wilt u een indruk krijgen van het Apostolisch Genootschap, neemt u dan eens een kijkje op www.apgen.nl.     

Verito verwacht op korte termijn bij diverse andere klanten de implementatie van de Verito Webconnector af te ronden. We houden u hiervan natuurlijk op de hoogte!

Als u benieuwd bent naar het resultaat bij Het Apostolisch Genootschap, of u bent geïnteresseerd in wat Verito voor uw website kan betekenen? Belt u ons dan op (055) 534 30 06 of mailt u naar sales@verito.nl.    

Actions: E-mail | Permalink


Social media

Ik wil graag...

Verito Informatisering b.v. | Stadhoudersmolenweg 54 | 7317 AX Apeldoorn | tel (055) 534 30 06 | E-mail info@verito.nl